polski english deutsch
ośrodek przyjazny rowerzystom ośrodek przyjazny rowerzystom 2

Biznes

HOTEL *** PODIUM w Wiśle to nowy obiekt szkoleniowy, którego oficjalne otwarcie miało miejsce w grudniu 2013r. Obiekt położony jest w Wiśle - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych miejscowości górskich w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług indywidualnych oraz grupowych. Dopełnimy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w górach był na długo wspominany przez wszystkich uczestników spotkania.
SZKOLENIA I KONFERENCJE
Do dyspozycji oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną dla 100 osób w ustawieniu teatralnym lub dla 40 osób przy stołach w ustawieniu "w podkowę". W ramach wynajmu sali udostępniamy Państwu rzutnik, flipchart, 55 calowy telewizor najnowszej generacji, oraz wbudowane nagłośnienie. W trakcie konferencji za dodatkową opłatą przygotujemy materiały piśmiennicze, przerwę kawową, tłumaczenie spotkania.
ZAKWATEROWANIE
W trakcie pobytu Goście zostaną zakwaterowani w 15 przestronnych, komfortowych pokojach. Jednocześnie możemy przenocować 36 osób przy założeniu 2 osób w pokoju lub nawet 44 osoby wykorzystując pełnowymiarowe dostawki. W przypadku liczniejszych grup zorganizujemy dla Państwa noclegi w pobliskich hotelach (najbliższa baza noclegowa oddalona jest o zaledwie 50m). Każdy pokój składa się z wygodnej sypialni z miejscem do pracy, eleganckiej łazienki z prysznicem oraz dużego balkonu. Dodatkowe wyposażenie to telewizja satelitarna z dużym wyborem kanałów polskich oraz zagranicznych, telefon, woda mineralna oraz podstawowe środki higieny osobistej.
GASTRONOMIA
W  trakcie  pobytu  nasi  kucharze  przygotują  dla  Państwa  zdrowe  i  pożywne posiłki. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego. Pracujemy na sprawdzonych  recepturach  w  oparciu  o lokalne  i  sezonowe  owoce  oraz warzywa. Dzięki współpracy z Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX  specjalizujemy  się  w  przygotowaniu  potraw  dietetycznych. Istnieje możliwość odbycia indywidualnego spotkania z naszymi dietetykami, którzy specjalnie dla Państwa przygotują program żywieniowy. Restauracja Mistrzowska może pomieścić maksymalnie 40 osób.