polski english deutsch
ośrodek przyjazny rowerzystom ośrodek przyjazny rowerzystom 2

Partnerzy

HOTEL*** PODIUM ma przyjemność powiadomić o nawiazaniu partnerskiej współpracy z Koreanska firmą motoryzacyjną SsangYong Motors Polska.

SsangYong Motor Company od lat zajmuje się tworzeniem i produkcją samochodów z napędem na cztery koła. Duże doświadczenie w tym zakresie pozwala nazwaćfirme specjalistą 4x4.

Powstala w 1954 roku firma SsangYong Motor Company rozpoczęła swoją dzialalność jako dostawca samochodów użytkowych. Produkcje samochodów terenowych SsangYong rozpoczął w 1957 roku.Pierwsza wyprodukowana przez firme terenówka nawiązywała do legendy amerykańskiego off-roadu, Jeepa Willysa. W 1986 roku grupa kapitalowa SsangYong przejęła fabrykę samochodow terenowych Keohwa Motor produkującą samochody o nazwie Korando i rozpoczęła ich produkcje na szeroka skale. Od czasu wprowadzenia (1988) do sprzedaży nowych pojazdow typu SUV, firma SsangYong zyskała sobie szerokie uznanie jako producent pojazdow rekreacyjno-użytkowych o wysokiej jakości wykonania. W 1991 roku firma nawiazala strategiczne porozumienie z Mercedes-Benz AG, dzieki któremu SsangYong stosuje najnowszą technologie i gwarantuje najwyższa jakość. W 1997 roku SsangYong Motor, jako pierwszy koreański producent samochodów, uzyskał certyfikat jakości ISO 9001. W chwili obecnej SsangYong produkuje cztery nowe modele samochodów z napedem 4x4: Korando, Rexton W, Rodius, Actyon Sports. W ciągu półwiecza SsangYong stał się liczącą marką samochodowa, specjalizującą się głównie w autach sportowo-użytkowych (SUV), (RV) oraz wielozadaniowych (Multi Purpose Vehicle).

Umowa partnerska

HOTEL PODIUM / OS. BAJCARY 13 / 43-460 WISŁA
Tel.+48 33 855 50 78 / e-mail: recepcja@hotelpodium.pl
www.hotelpodium.pl
Wszystkich Państwa zachęcamy do odwiedzenia strony
http://www.ssangyong.pl
i zapoznania sie z bieżącą ofertą naszego partnera

Każdy z klientów naszego hotelu który w czasie wizyty w salonie marki
SsangYong poda hasło:
„Hotel*** Podium Miejsce Aktywnych Ludzi”
Otrzyma dodatkową zniżkę przy zakupie nowego samochodu !!!*