polski english deutsch
ośrodek przyjazny rowerzystom ośrodek przyjazny rowerzystom 2

Tor symulacyjny OCR

Tor Symulacyjny OCR - Podium Run Track

5 czerwca 2016 roku nasz tor był fragmentem biegu z przeszkodami - BARBARIAN RACE (www.barbarianrace.pl), w którym udział wzięło prawie 700 osób. Jedną z przeszkód, poprzedzającą nasz tor był podbieg pod Skocznię Narciarską w Wiśle Malince.

Podium Run Track otrzymał pozytywną opinię organizatorów najpopularniejszego cyklu biegów z przeszkodami - Runmageddon, stanowiąc wyśmienitą bazę do przygotowań do wszelkiego typu biegów ekstremalnych z przeszkodami.

Podium Run Track świetnie nadaje się do organizacji zawodów, imprez integracyjnych dla grup zorganizowanych czy ćwiczeń plenerowych jako siłownia zewnętrzna.

Podium Run Track składa się z 30 wymagających przeszkód, które można połączyć z trasami biegowymi otaczającymi nasz Hotel w scenerii gór i lasu.

Tor jest wymagający, a miejscami ekstremalny, tak też do jego użytkowania zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat. Nie jest to plac zabaw dla dzieci!

Zapraszamy na obozy przygotowawcze z trenerem praktykiem, organizatorem Barbarian Race, jedynem Polakiem zakwalifikowanym na Mistrzostwa Świata 2016 w biegach z przeszkodami, wielokrotnym zwycięzcą zawodów Runmageddon jak i innych biegów ekstremalnych Grzegorzem Szczechla.