polski english deutsch
ośrodek przyjazny rowerzystom ośrodek przyjazny rowerzystom 2

Trenerzy Diagnostix

Numer Licencji Imię i Nazwisko Specjalizacja
1/2015 Michał Twardzik instruktor narciarstwa biegowego, fizjoterapeuta, masażysta
2/2015 Michał Chudek trener personalny
3/2015 Tomasz Kobos trener personalny
4/2015 Agnieszka Burnus - Rychlewska trener fitness
5/2015 Tomasz Wiesner trener personalny, fizjoterapeuta, miłośnik triathlon
6/2015 Anna Staręga trener persolnalny, trener narciarstwa biegowego, trener fitness, triathlon
7/2015 Grzegorz Wróbel trener osobisty dietetyk
8/2015 Aleksandra Biernat instruktor fitness
9/2015 Arkadiusz Dec trener personalny, dietetyk, trener kilturystyki
10/2015 Martyna Kubalańca trener personalny
11/2015 Damian Danielczyk instruktor fitness
12/2015 Magdalena Ligocka trener narciarstwa biegowego oraz alpejskiego
13/2015 Nela Sala bieganie, rower, sporty siłowe
14/2015 Edyta Tarka trener personalny, nauczyciel fitness, instruktor
15/2015 Piotr Widera kulturystyka
16/2015 Krzysztof Chomicz instruktur biegów ekstremalnych
17/2015 Wojciech Brzoskwinia trener personalny, instruktur biegów ekstremalnych
18/2015 Przemysław Senderski trener personalny, instruktur biegów ekstremalnych
19/2015 Bogusław Bochenek instruktur biegów ekstremalnych
20/2015 Marcin Klima trener personalny, instruktur biegów ekstremalnych
21/2015 Marek Godomski instruktur samoobrony, instruktor kulturystyki, masażysta
22/2015 Damian Herczyk trener MMA, instruktor sportu, samoobrony, dietetyk
24/2015 Karolina Makarewicz Vice mistrzyni świata karate sudokan, instruktor sportu, fitness, karate
25/2015 Anna Sikora instruktor fitness
25/2015 Anna Sikora instruktor fitness
26/2015 Agata Goraj dietetyk, instruktor, trener
27/2015 Katarzyna Kuraczowska instruktor fitness, instruktor nordic walking, aquaaerobic
28/2015 Łukasz Jankowski trener personalny
29/2015 Bogdan Choma instruktor MTB, dietetyk
30/2015 Joanna Iga Rzepecka instruktor pol dance, streching, kulturystyki, trener personalny
31/2015 Mariusz Ziach trener kolarstwa, biegania
31/2015 Mariusz Ziach trener kolarstwa, biegania
32/2015 Sylwia Ziętek instruktor nordic walking
33/2015 Remigiusz Ciupek trener, instruktor fitness
34/2015 Arur Olszak trener personalny
35/2015 Grzegorz Mirek kulturystyka, trener personalny
36/2015 Angelika Mirek trener personalny, trening funkcjonalny
37/2015 Emilia Ptak trener kulturystyki, fitness
38/2015 Dawid Ptak trener personalny, cross fit, instruktor kulturystyki, trener personany
39/2015 Krzysztof Kostrzewski traithlon MTB
40/2015 Marcin Koszczyński Muay Thai
41/2015 Michał Ziułek kolarstwo, fizjoterapeuta
1/2016 Tomasz Górski trener personalny
2/2016 Michał Kopka trener personalny
3/2016 Michał Filipowski crossfit
4/2016 Ryszard Długosz kolarstwo górskie
5/2016 Szymon Niemiec pływanie, sporty walki
6/2016 Karol Majchszak bikefitting, kolarstwo górskie
7/2016 Monika Uryzaj dietetyka
8/2016 Jakub Glajcar bieganie, masażysta
9/2016 Krzysztof Jarosiewicz instruktor kolarstwa
10/2016 Paweł Kozak trener personalny
11/2016 Radosław Tomicki instruktor kulturystyki
12/2016 Daniel Wojtyna kolarstwo szosowe
13/2016 Krzysztof Nowak Trener pływania, instruktor triathlonu
14/2016 Izabela Wysłuch bieganie
15/2016 Bartłomiej Łysek trening siłowy, crossfit
16/2016 Dorota Starzyńska aerobic, step
17/2016 Tomasz Kula kolarstwo
18/2016 Paweł Słowiak trening siłowy
19/2016 Józef Rensz trener lekkiej atletyki
20/2016 Anna Tkocz kolarstwo
21/2016 Tomasz Kurek instruktor kulturystyki, trener personalny, masażysta